Blog

NDRYSHIMI FANTASTIK NE PAMJEN E BIG KIK

Balonit Gastrik Big Kik

Kur flitet per kengetarin Big Kik, menjehere mendojme per hitet e tij ne rrymen hip hop, bashkepunimin me grupin e mirenjohur OTR por edhe me sherrin e bujshem qe pati me kreun e ketij grupi Noizyn.

Big Kik eshte nder personazhet me te lakuar ne boten e showbiz-it shqiptar, i preferuar kryesisht nga te rinjte. Ne nje nga tekstet e tij te kenges ai ka permendur edhe faktin qe mbipesha eshte nje nga ato faktore qe ai mendon se e ben pre te paragjykimeve.
Para disa muajve Big Kik zgjodhi ti nenshtrohej procedures se balonit gastrik ne Polikiniken Dermolife, e cila eshte e njohur tashme si e para ne Shqiperi per aplikim e kesaj metode te cilen e kemi ndjekur vazhdimisht qe i ka ndryshuar pamjen ne menyren me pozitive njerezve qe jane obeze ose mbipeshe.

Tashme ai ka deklaruar qe eshte 32 kilograme me pak, ndihet shume mire dhe per me teper i ben thirrje te gjithe njerezve qe ndajne te njejtin shqetesim me te, te zgjedhin metoden e balonit gastrik.

Balonit Gastrik Big Kik 2Ndryshimi i tij eshte i dukshem, fantastik dhe mendojme se do te flitet gjate per kete ndryshim radikal te kengetarit ne pamjen e tij, deri ne hitin e rradhes, Big Kik do te mbetet ne mendjen tone si djali qe pati vullnetin te sfidoje mbipeshen dhe te kete nje jete te shendetshme! Balonit Gastrik Big Kik 3