Blog

Xhesika Polos i hyjnë në qejf operacionet: Pas gushës, radhën e ka?

Lamtumirë smagliaturave me lazer Fraxel

Kengetarja 20-vjecare ,Xhesika Polo,ishte shume e hapur rreth operacionit plastik qe beri prane poliklinikes Dermolife per te hequr dhjamin ne pjesen e gushes.Jo vetem foli rreth operacionit,por edhe e ndau me ndjekesit e saj.Ne nje interviste per Panoramen,Xhesika rrefen shkaqet e nderhyrjes dhe cfare ka ne plan per te ardhmen.Xhesika rrefen se nese deri tani ishte e friksuar per nderhyrje edhe me te medha,tanime fale stafit profesionist te poliklinikes Dermolife,kirurgeve elitare italiane dhe rezultatit mahnites te nderhyrjes,ka planifikuar me siguri maksimale nderhyrjen e rradhes.Gjithcka do behet sipas keshillave te mjekes time,doktoreshe Lida Hoxhes.