Blog

Vipat Shqiptarë zgjedhin gjithmonë Dermolife

Roza Lati

Roza lati gjithmone zgjedh Dermolife

”Në momentin e parë që hyra në klinikën “Dermolife”, ndjeva në gjithë qënien time që jeta ime do të ndryshonte vetëm për mire. Pritje e jashtëzakonshme, konsulence dhe trajtim profesional. Faleminderit doktoreshës më yll në planet, Dr. Lida Hoxha. Faleminderit Dr.Vincenzo Colabianchi dhe gjithë stafit të përkushtuar të Dermolife.”

Eva Golemi

Eva Golemi gjithmone zgjedh Dermolife

“Sa herë hyj tek Dermolife, më pret buzëqeshja e ngrohtë e Dr. Lidës. Ёshtë kënaqësi të vish në atë klinikë me një staf kaq të specializuar dhe mikpritës. Kam ngelur shumë e kënaqur, dhe falenderoj shumë Dr. Lida Hoxha për përkushtimin dhe ëmbëlsinë që tregon që në hapat e tu të parë në atë vend.”

Ori Bici

Ori Bici gjithmone zgjedh Dermolife

“ Klinikë ku ndihesh si në shtëpi, seriozisht, është vetëm Dermolife. U ndjeva kaq mirë, me stafin, ambjentet, kujdesin që tregonin për gjithsecilin... Sa shume mu bë qejfi qe kishte klinika të tilla. Une shkova në Dermolife për të trajtuar fytyrën nga aknet, me doktoreshën më yll. Kurse ti, mund të shkosh për çfarë të duash... do mrekullohesh njëlloj si unë!”

Rovena Dilo

Rovena Dilo gjithmone zgjedh Dermolife

“Kur doktoresha të behet dhe mikeshë, si mund të ndihesh më mirë? Doktoreshë Lida vazhdimisht më këshillon për kremrat cilësore dhe trajtimet e mrekullueshme në Dermolife. Po ç’të bëj, unë smundem pa Filorga.”

Rajmonda Bulku

Rajmonda Bulku gjithmone zgjedh Dermolife

“ Për mua është kënaqësi të pije një çaj me Dr. Lida Hoxha sa herë më del mundësia. Dermolife është një klinikë e vecantë, aty gjen të gjitha ato që të duhen dhe më shumë. Gjen një mike të mirë, me të cilën mund të diskutosh dhe cështje jashtë mjekësisë. Ne aktoret kemi ato veçoritë tona në mendime, si çdo artist, por që do të gjeja një përputhje të tillë mendimesh me doktoreshën, këtë kisha ende për ta zbuluar. Faleminderit Dermolife për përkushtimin e palodhur dhe ngrohtësinë.”

Luana Vjollca

Luana Vjollca gjithmone zgjedh Dermolife

“ Sa shumë jam munduar për të patur pranë meje produktet Filorga, dhe imagjinoni habinë time kur i pashë këtu në vendin tonë, tek klinika Dermolife. Menjëherë u drejtova për ti bërë të miat. Vajzat e përkushtuara më pritën me buzëqeshje dhe nuk e prisja por vetë doktoresha u interesua për të më këshilluar produktin që përshtatej me lëkurën time! Dr. Lida Hoxha është e vecantë, nuk e gjen në vend tjetër një gadishmëri dhe një mikpritje të tillë!”

Ilda Bejleri

Ilda Bejleri gjithmone zgjedh Dermolife

“Unë se ndërroj më këtë vend me asnjë tjetër. Dermolife më është bërë si shtëpi, aq sa jam gati të zë një krevat këtu! Faleminderit doktoreshës më të mirë, Dr. Lida Hoxha, Dr. Vincenco Colabianchi dhe stafit të përkushtuar që më krijojnë këtë ambjent kaq të ngrohtë sa herë vij.”

Nikoll Nikprelaj

Nikoll Nikprelaj gjithmone zgjedh Dermolife

“Në Mal të Zi, është e shpeshtë që meshkujt të mbajnë veten dhe të bënë trajtime të ndryshme estetike. Mesa kam dëgjuar dhe parë, këtu në Shqipëri ende nuk është kaq e përhapur. Më vjen mirë që gjeta një klinikë kaq të specializuar në këtë vend, siç është klinika Dermolife. Faleminderit Dr. Lida Hoxha dhe stafit të klinikës për përkujdesjen e veçantë që treguan për mua.”

Eni Vasili

Eni Vasili gjithmone zgjedh Dermolife

“Për vajzat që më pyesin se cfarë produktesh përdor për fytyrën: Unë përdor Filorga, ka një gamë shumë të gjërë produktesh dhe është një prodhim prestigjioz. E gjeni vetëm tek Dermolife. Doktoreshë Lida do tu këshillojë për tipin e lëkurës që keni. Faleminderit Dr. Lida Hoxha dhe Dermolife për mikpritjen dhe dashurinë që tregoni ndaj meje.”

Alessio Alia

Alessio Alia gjithmone zgjedh Dermolife

“Më pëlqen të shkoj tek Dermolife, sikur dhe thjesht për të përshendetur Dr. Lidën. Kam ngelur shume I kënaqur në atë klinikë kaq të vecantë në Tiranë. Stafi, përkushtimi, ambjentet, doktorët, të gjithë ishin në lartësinë që kërkoj dhe pretendoj në një klinikë dermoestetike të mirëfilltë. E përshëndes shumë Dr. Lida Hoxhen dhe do të rikthehem aty sapo të më jepet pak kohë e lirë për tu kujdesur për veten time.”

Lindita Theodhori

Lindita Theodhori gjithmone zgjedh Dermolife

“ U drejtova në klinikën Dermolife sepse ma kishin këshilluar shumë njerëz. Më shumë kisha kuriozitet për të njohur Dr. Lidën sepse ma kishin ngritur në qiell të njohurat e mia. Tani mund të them se vërtet kishin të drejtë! Vetëm buzëqeshja e mjekut tënd sa vlerë ka për ty. Jam shumë e kënaqur që gjeta nëj vend të tillë në Tiranë. Faleminderit Dermolife dhe Dr. Lida Hoxha që ke krijuar një klinikë të tillë të specializuar.”

Luli Bitri

Luli Bitri gjithmone zgjedh Dermolife

“ Për mua dhe shoqet e mia, unë zgjedh gjithnjë vetëm Dermolife! Jua këshilloj të gjitha femrave, të kalojnë njëherë nga ajo klinikë fantastike, ku Dr. Lida Hoxha të mirëpret me një buzëqeshje të ëmbël dhe ku stafi realizon të gjitha nevojat e tua!”

Blerina Braka

Blerina Braka gjithmone zgjedh Dermolife

“ E dini ju se çdo të thotë Dermolife? Jeta e lëkurës. Po, po, lëkura ime ka jetën e saj tani. Faleminderit doktoreshës më të mirë në botë, Dr. Lida Hoxha e cila me një përkushtim maksimal ka realizuar kaq mrekulli në atë klinikë. Ju dua shumë Dermolife!”

Jul Deda

Jul Deda gjithmone zgjedh Dermolife

“Meqë ishte pak si e shtunë sot, vendosa ti bëj një nder të madh trupit tim, vendosa të dobësohem njëherë e mirë. Në ambjentet e Dermolife, u bë vendosja e Balonit Gastrik. Faleminderit Dr. Lida Hoxha dhe i gjithë stafi i Dermolife për përkushtimin. Rrofsh edhe ti doktor se ma kishe dorën pupël! Puç, puç!"

Arilena Ara

Arilena Ara gjithmone zgjedh Dermolife

“ Doktoresha më e mrekullueshme, stafi më i mirë! Sa qejf kam të vij në Dermolife. Aty ndihesh një yll i vërtet! Faleminderit Dr. Lida Hoxha për mikpritjen, faleminderit Dermolife! “

Arbana Osmani

Arbana Osmani gjithmone zgjedh Dermolife

“ Se keni idenë sa mirë jam ndjerë sapo kam shkelur në dyert e Dermolife. Stafi i mrekullueshëm, sjellje e përkryer, dhe vecanërisht dua të përmend Dr. Lida Hoxha një mjeke e vecantë në vendin tonë, ajo që mundëson praninë në Shqipëri të kirurgëve më të mirë italianë të fushës së kirurgjisë estetike. Mjeshtrat e Dermolife bëjnë magji. Ju këshilloj të shkoni ta provoni personalisht sepse në Dermolife ndihesh si në shtëpinë tënde.”