Blog

Dieta Kalibra, dobesohu ne menyre te shendetshme!

Dieta Kalibra, dobesohu ne menyre te shendetshme

Linja italiane e produkteve dietike Kalibra per te rene 12-16 kg ne nje muaj! “Nese deshiron dicka qe nuk e ke pasur kurre, atehere bej dicka qe nuk e ke bere kurre!”

› Fillo qe sot me Dieten Kalibra!
Kjo eshte nje diete normoproteinike qe ndihmon ne reduktimin e peshes trupore por edhe gjithe semundjeve te tjera te lidhura me peshen. Pervecse humbni 12-16 kg peshe ne nje muaj ne menyre te shendetshme e te qendrueshme, nuk humbisni mase muskulare dhe ruani elasticitetin e lekures. Ju sigurojme cilesine dhe shumellojshmerine e produkteve tona me vlera te larta ushqyese sipas te gjitha standarteve europiane. Gjithashtu ju do asistoheni nga nje mjeke dietologe pergjate gjithe rrugetimit tuaj ne kete sfide te re! Per te marre me shume info mbi produktet, mund te shkoni tek adresa www.kalibradiet.com